uğur nakliyat
Hizmet Bölgelerimiz
Veliefendi evden eve nakliyat
, , , , , , ,

 

İşinde profesyonel uzman kadromuz ile, taşınma işlemlerinizi kısa sürede bitirmek bizim ilk prensibimizdir. Herhangi bir sorununuz da bizi 7/24 arayabilir taleplerinizi sunabilirsiniz. Veliefendi Evden Eve Nakliyat olarak her zaman, siz müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlanır.

Veliefendi Evden Eve Nakliyat, ilk olarak İstanbul’da 1978 yılında nakliyecilik ve eşya taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüze kadar sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve yeniliklere açık olmuş bir firmadır. Bu nedenle oldukça başarılı işler yapıp verdiğimiz sözü tutar zamanının da teslim ederiz.

Eşyalarınıza taşınma esnasında sizin kadar önem veririz. Paketleme işlemi sırasında profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız özenle ambalajlanır. Hatta kazalara karşı sigortalanır. Eşyalarınız konusunda herhangi bir kaza yaşanması durumunda ise firmamız bu hasarı öder. Taşımacılık sektöründe siz müşterilerilerimize ucuz ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için her gün daha çok çalışıyor ve yenileniyoruz. Siz müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

veliefendi nakliyat

#
EVDEN EVE NAKLİYE
Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı
#
EV EŞYASI DEPOLAMA
Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende
#
OFİS-BÜRO NAKLİYE
Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz
#
KURUMSAL TAŞIMACILIK
Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti
#
ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT
Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi