uğur nakliyat
Hizmet Bölgelerimiz
Baltalimanı evden eve nakliyat
, , , , , , ,

 

 Uğur Nakliyat

444 5 515

Baltalimanı  evden eve nakliyat
 

Baltalimanı evden eve nakliyat‘da öncelikli amacımız müşterilerimizin firmamızdan nasıl bir çalışma bekliyor, nasıl bir taşınma işlemi yapılması gerekli, yapıldıysa memnun kalındı mı gibi sorularını sizlere yöneltip vereceğiniz cevaplar doğrultusunda gerekli tedbirler alınır. Her müşterimiz için yapılan bu yöntem öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizden gelen şikayet ve talepler dikkate alınır ve gerekli işlemler yapılır.

Evden eve nakliyat, büro ve ofis, banka, fuar ve piyano gibi tüm taşımacılık hizmetlerimizde ücretsiz olarak ve anlaşma sağlanmasa bile ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Taşıma expertizi ve siz müşterilerimiz ile birlikte taşınma işlemine başlamadan neyin nasıl yapılacağı konuşulur, planlanır ve belirlenen günded de uygulanmaya başlanır. Öncelikle bütün eşyalarınız sınıflandırılıp ayrı ayrı kolilere yerleştirilir. Giysileriniz için özel olarak araçlarımızda giysi dolabı bulundurulur gereksinim duyulduğunda kullanılır. Sökülmesi gereken eşyaların marangazör tarafından demonte işlemleride yapılır. Bütün bu eşyalar zarar görmeyecek bir şekilde streç ile sarılır. Sonrasında eşyalarınız araçlara koyulup, yeni adresinizde istenilen yerlere bizim tarafımızdan yerleşimi sağlanır.

Ekibimiz son kontrollerinide yaptıktan sonra müşteri ile görüşüp herhangi bir sorun veya hasar olup olmadığını kontol edip nakliye işini sonlandırır. Karşılaşılan bir sorun olduğunda çözüme ulaşmadan işlem bitirilmez.

#
EVDEN EVE NAKLİYE
Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı
#
EV EŞYASI DEPOLAMA
Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende
#
OFİS-BÜRO NAKLİYE
Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz
#
KURUMSAL TAŞIMACILIK
Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti
#
ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT
Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi