uğur nakliyat
Hizmet Bölgelerimiz
Akatlar evden eve nakliyat
, , , , , , ,

 

 Uğur Nakliyat

444 5 515

Akatlar evden eve nakliyat
Firmamız Akatlar genelinde şehirler aiçi ve şehirlerarası ev, ofis, büro, fabrika, fuar ve kurumsal nakliye taşımacılığı hizmetleri yapmaktadır. Bu sektörde her zaman kendi gelişimine önem veren bir firma olmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışı, uygun ve ucuz fiyat politikası ile çalışan firmamız taşınacak eşyalarınızın boyutu, miktarı, cinsine bakmadan sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere, Akatlar evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız olabilecek tüm hasarlara ve kazalara karşı önlem almak amaçlı eşyalarınızı sigortalatır ve ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Amacımız Ekspertiz hizmetinde taşınacak eşyalarınızın tam anlamıyla önceden tespitinin yapılmasıdır. Bu işlem sayesinden eşyalarınız planlı bir şekilde belirlenir. Taşıma esnasında eşyalar için gerekli malzemeler ve personel sayıları belirlenip hangi gün başlanacağına karar verilir. Akatlar evden eve nakliyat olarak eşyaların sağlıklı ve güvenilir bir şekilde taşınacağının sözünü verir ve her zaman ön planda tutarız.

Eşyalarınızın paketleme işlemine geçildiğinde oldukça titiz birşekilde davranarak gerçekleştirilir. Paketleme işleminin dışında evinizdeki taşınacak eşyaların demonte ve monteleri bizim tarafımızdan yapılmaktadır. İşinde uzman mobilya ustalarımız her türlü mobilyalarınızı kolaylıkla montaj ve demontaj işlemlerini yapmaktadır. Mutfak eşyalarınız naylon baloncuk veya beyaz kağıt ile paketlenir. Nakliyat işi oldukça profesyonellik gerektirir. Evden eve nakliyat da deneyim ister. Deneyimsiz ve tecrübesiz bir firma ile anlaştıysanız sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olur.

#
EVDEN EVE NAKLİYE
Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı
#
EV EŞYASI DEPOLAMA
Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende
#
OFİS-BÜRO NAKLİYE
Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz
#
KURUMSAL TAŞIMACILIK
Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti
#
ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT
Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi